Weppers moandei 19-9

Drege start SDS JO-19, mar..
19 september 2016
Weppers woansdei 21-9
21 september 2016

Steijn

steijn-groothofOpeens stond daar Steijn Groothof in de bestuurskamer. Gekleed in smetteloos zwart. Steijn komt met zijn broertje Tiemen SDS versterken. Zelf als keeper van JO 15-3 en Tiemen in JO 11-2. Steijn is dus naast keeper ook gediplomeerd pupillen scheidsrechter en die kunnen we momenteel goed gebruiken. Vader Marjo heeft ditzelfde diploma en stelt zich eveneens beschikbaar om te fluiten. Gister dus het debuut van Steijn. Hij hield de wedstrijd keurig in de hand. Na afloop had hij slechts één opmerking: Liever niet weer Jo 11-2, want ja daar speelt zijn broertje in en dat is niet zo handig. Vader Marjo leegde vandaag de laatste verhuisdozen en vanaf nu zijn er weer drie voetbalminnende inwoners in de Greidhoeke neergestreken, welkom! (Tjerk)

Wedstrydferslagen

Jim moatte fansels al noch efkes nei de wedstriidferslagen fan sneon sjen.  Wat ús opfalt is dat der 4 “frouljus” teams binne bij SDS en dat der 3 ferslaggen fan binnen komme binne. VR1, MO15-2 en ek fan MO13-1