Woansdei trainers-lieders-gearkomst mei û.o. Geert-Arend Roorda fan de VTON!

Weppers snein 4-6-2017
4 juni 2017
Weppers woansdei 7-6
7 juni 2017

Beste allen,

 

Woensdag a.s staat de laatste trainers/leiders vergadering op de agenda om 19.30 uur!

Deze avond staat niet alleen in het teken van de jaar evaluatie, maar ook en vooral, wordt het komende jaar belicht. VTON zal deze avond mede begeleiden met uitleg over het trainingsconcept via de app waar we vanaf volgend seizoen mee gaan werken. Geert Arend Roorda, medewerker van VTON en bekend als voormalig speler van sc Heerenveen, neemt ons mee in deze nieuwe voetbalwereld!

Image result for geert-arend roorda

Het is van belang om ook alle trainers die zich voor jullie team ingezet hebben mee te nemen. Aangezien de jeugdcommissie niet alle trainerswisselingen heeft doorgekregen vraag ik hierbij om dit nog even onder de aandacht van je trainers te brengen. Het wordt een leuke avond, waarmee we de start van de samenwerking met VTON bezegelen, maar ook al direct met VTON aan de slag gaan.

 

Tevens, en niet onbelangrijk, worden de mannen en vrouwen die de cursus basistrainer van de KNVB dit jaar gevolgd hebben in het zonnetje gezet en worden de certificaten uit gereikt.

 

Kortom genoeg om deze avond op tijd aanwezig te zijn!

 

Oant woansdei, namens de jeugd- en technische commissie

 

Tjerk vd Pol