Wike fan de skiedsrjochter 6 oant 14 oktober

Weppers moandei 3-9-2018
2 september 2018
Weppers woansdei 5-9-2018
5 september 2018

 

In de week van 6 tot en met 14 oktober 2018 vindt weer de ‘Week van de Scheidsrechter’ plaats. Een sportbreed initiatief waarbij het uitspreken van waardering voor de scheidsrechter centraal staat.

Tijdens deze week willen we zoveel mogelijk voetballers en voetballiefhebbers de scheidsrechter laten bedanken voor hun waardevolle inzet. Zij maken het immers mede mogelijk dat zo veel voetballers wekelijks op het veld van het spelletje kunnen genieten!

 

Wat kan jij doen in het kader van ‘Week van de Scheidsrechter’?

Veel! Bedank tijdens je wedstrijd de scheidsrechter nog eens extra en houd commentaar eens voor je, maar focus je op eigen plezier en prestaties. Dat geldt niet alleen voor deze week, maar voor elke keer dat je met een scheidsrechter te maken krijgt. Vergeet niet dat scheidsrechters ook mensen zijn, en wel mensen die we keihard nodig hebben om onze sport te kunnen beoefenen.

Je kunt echter nog meer doen… Wil jij vv SDS graag helpen? Word dan nu scheidsrechter!

 

Met vriendelijke groet,

Dennis Vinke

Scheidsrechter commissie

fam.d.vinke@ziggo.nl