Weppers tiisdei 30-8

Weppers moandei 29-8
28 augustus 2011
Weppers woansdei 31-8
30 augustus 2011

Da 1
hallo
wie kan morgen de bekerwedstrijd da 1 begeleiden ik kan zelf niet vanwege werken 
pieter

Programma hjoed
Wij sjogge op it programma stean dat der jûn bekere wurdt yn Easterein.
18.45 SDS D1 – Leeuwarden D1
18.45 SDS 4 – QVC 3

C2 C2 C2 C2 C2
LET OP!!!!!!!!!!!!, alle spelers van C2,LET OP!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jullie EERSTE training is a.s. DONDERDAG van 18.00 tot 19.00 uur.
onder leiding van Andre Vink.
Dus niet a.s. dinsdag maar a.s. DONDERDAG 1 september de eerste training.
groet, Boudewijn, coordinator C’s.

Traine
SDS D2 en D3 traine hjoed om 18.00 efter de sporthal.

Nije leider
De leider fan SDS D3 wurdt Herman van de Weg.

Nije leiders
De leiders fan SDS D1 wurde Hendrikus Tacoma en Johan Heerma.

Nije leider?
SDS F3 siket noch in leider.

Lytse fjild is beset
Vanavond 30 augustus is het kleine trainingsveld voor de kleedboxen in gebruik bij de kaatsvereniging ivm met wedstrijden op de velden. Als er ruimte over is kan er getraind worden op het veld achter de sporthal.
Groetjes, Andre

SDS 3 traint
SDS 3 traint jûn om 19.00 efter de sporthal.


SDS 3 oefent
SDS 3 sil kommende sneon om 14.30 thús oefenje tsjin CVVO.
 

Spelerspascontrole door clubscheidsrechter
Verantwoordelijkheid vereniging bij overtreden spelerspasregeling door eigen scheidsrechter:
Vanaf het seizoen 2009/’10 zal de tuchtcommissie Noord – in navolging van landelijk beleid en daartoe gestelde normeringen in de handleiding tuchtzaken – nadrukkelijker optreden tegen verenigingen waarvan hun eigen verenigingsscheidsrechter niet of onvoldoende de spelerspassen heeft gecontroleerd en waarbij achteraf blijkt dat spelers onterecht (en wellicht ongerechtigd) hebben mogen meespelen. 
Indien een (eigen) verenigingscheidsrechter de spelerspassen niet dan wel onvoldoende heeft gecontroleerd en de spelerspasregeling blijkt te zijn overtreden door speler(s) en scheidsrechter, zal de organiserende vereniging verantwoordelijk worden gesteld, naast de vereniging die de spelerspassen niet in orde had. 
De verenigingen en/of hun besturen wordt derhalve (normaals) verzocht hun scheidsrechters zodanig te instrueren dat de spelerspasregeling consequent moet worden toegepast. Van een gewenningsperiode is immers géén sprake meer, zodat géén coulance hiertoe meer geboden kan en zal worden. 
Buiten bestraffing van de scheidsrechter, kan de verantwoordelijk geachte vereniging worden beboet met € 148,- en het betreffende thuisspelende elftal/team worden bestraft met 1 winstpunt in mindering, ook al is de uitspelende partij degene die niet beschikt over de (juiste) spelerspas(sen).


Earsten PC

Van Klaas Pompstra krigen wij de earsten troch fan de froulju’s PC.
Joutsen Okkema en Marie Jetske Lettinga 4 (tsjin 6)
Anke Marije Pompstra 5 (tsjin 6)
Marije Hiemstra 6+6+2 = 14 (tsjin: 6+4+6=16)
Imke van der Leest 6+6+3=15 (tsjin: 3+1+6=10)
Totaal binne dat 42 en Jaap hie 46 sein.


Swimme

“Swimme” yn sa ’n swimbad liket ús neat. Dan hawwe wy mear mei sa ’n aktiviteit by in swimbad.

Transfernijs(19)
Mei noch 2 dagen te gean wurdt it hieltiten spannender as der noch klups binne dy ’t spilers keapje of júst ferkeapje. Hjoed kinne wij melde dat
-Affelay miskien wol nei Liverpool giet
-Bulykin nei PSV of Ajax sil
-Narsingh of Tadic nei FC Twente kin
-Van la Parra nei SC Heerenveen giet
-Matavz te djoer is foar PSV, mar miskien dochs giet
-Toornstra te djoer is foar FC Utrecht
-As Fer nei Twente giet dan giet Bakkal nei Feyenoord
-Elia nei Juventus giet

Harsens derbij (553)
En dêr wie Neymar al wer: