Wedstrijdverslag SDS 1

Se fjochten as hoantsen
26 oktober 2003
Wurch? Ik?
27 oktober 2003

Zwak spelend SDS loopt tegen eerste nederlaag aan in Buitenpost

 

Na zeven speelronden is de eerste nederlaag een feit.Buitenpost was op revanche belust na de zeperd van vorige week en startte veel en veel scherper dan ons. We begonnen enigszins gehavend want Durk-Yde Sjaarda, toch de man in vorm, raakte donderdag geblesseerd op de training en kon zodoende niet spelen. Buitenpost liet ons het spel maken en hield 10 man achter de bal en omdat wij niet ons vertrouwde spel speelden konden we slecht de spitsen bereiken en geen enkele kans

creëren. De thuisclub loerde op de counter en kreeg hiermee enkele kansen maar faalde in de afwerking.Het wachten was op de goal en die viel vrij vlot. Uit een hoekschop kwam de bal voor de voeten van een Buitenpost speler en deze bedacht zich niet en krulde de bal schitterend in de bovenhoek 1-0.De 2-0 viel 10 minuten na de eerste goal ook weer uit een corner,

voor de tweede keer was de afgeslagen bal voor Buitenpost en met een beheerste schuiver verdween de bal onder de niet geheel fitte Broer Wybe de Ringh in het net.Na de donderspeech van Kees Jansen trachten we in de tweede helft de bakens te verzetten maar dit lukte niet echt. Robert Sijbesma kreeg een goeie kans maar alleen voor de keeper gaf hij de bal af in plaats van zelf te schieten.

Buitenpost kon naar hartelust counteren maar wist niet te scoren. Robert Sijbesma maakte 5 minuten voor het einde 2-1 met een schitterende lob maar het was te laat om nog een punt uit het vuur te slepen. Een terechte nederlaag welke voorkomen had kunnen worden als we scherper waren gestart want echt groots speelde Buitenpost ook niet.Volgende week moeten we ons revancheren tegen WTOC, die zaterdag met 0-7 op de broek gingen tegen Wykels Hallum.Dit zal dus geen gemakkelijke opgave

worden, maar met de juiste instelling en scherpte is het zeker te doen en dit zijn we voor het thuispubliek zeker ook verplicht.

Tot zaterdag in Easterein om 14.30 uur.