SDS siket jeugdkoördinator!

Weppers moandei 10-10
9 oktober 2011
Weppers tiisdei 11-10
10 oktober 2011

Herhaalde oproep!

SDS is op zoek naar Jeugdcoördinator!

De jeugdafdeling binnen SDS heeft de laatste jaren een groei doorgemaakt. Als SDS gaan we hierin mee en hebben de doelstelling om een Jeugdcoördinator aan te stellen. SDS heeft hiervoor een profielschets opgesteld en een selectiecommissie benoemd.

Functie en Doelstelling:
De jeugdcoördinator heeft de volgende doelstelling: Het begeleiden, ondersteunen en motiveren van de technisch jeugdcoördinatoren, jeugdtrainers en –leiders op voetbaltechnisch gebied, met als doel elke jeugdvoetballer op een gestructureerde wijze op te leiden vanaf de F-pupillen naar de A-junioren in een voor iedereen plezierig klimaat.

Indien u interesse heeft in deze functie, kunt u de profielschets opvragen bij Robert Schildkamp (Foarsitter-jeugd@vv-sds.nl). De termijn om te reageren loopt tot 31 oktober 2011.