Reaksje út Snits

Opstellingen SDS en WPB
22 oktober 2004
Emoasjoneel ein derby SDS-WPB
23 oktober 2004

Hjir in reaksje út Snits fan in supporter fan Waterpoort Boys op de opstelling fan syn ploech fanmiddei:

Opstelling WPB,
 
Nou frage jim ons om de opstelling. Die weet jim trainer wel, hij het vorige week de hele zaterdagmiddag staan te skrieven langs de kant in Sneek. Zoveel zal der wel niet veranderd weze in een week denke jim ok niet.
De opstelling die nou op jimme seit staat klopt niet helemaal maaris toch wel een heel eind in de richting. Volgens mij missen der nog wel een paar namen maar één ding ken ik jim wel vertelle Toetje is stopt dus der hoeve jim morgen niet over in te zitten en dan nog wat we speule zeker niet het (6-3-1 systeem). Ik hoop niet dat jim trainer deze analyse maakt het want we starte in ieder geval met 11 speulers en niet met 10.
Jim sien ons morn wel verskienen op de skoalleseizze en dan sa we jim de opstelling nog wel even deur geve.
OANT MOARN,
 
Een supporter