Freed slotjûn SDS-jeugd

Weppers tiisdei 20-5
19 mei 2014
Weppers woansdei 21-5
21 mei 2014
Vrijdag is er voor alle pupillen van SDS weer de jaarlijkse slotjûn. We hebben een mooi programma samen gesteld en het weer lijkt ook mee te werken. Om 17:00 uur gaan we los. De F-jes (inclusief de minileague) beginnen vrijdag met het nemen van strafschoppen. We hebben de beste keepers van SDS weer bereid gevonden om te proberen om al die schoten weer tegen te houden. Ook de keeper van het eerste, Jaap Toering, is dit jaar van de partij. De E-tjes beginnen met een circuit van voetbal-spelletjes. Er wordt ook dit jaar weer gestreden om het kanon van SDS en de scherpschutter van SDS. De D’s trappen af met partijtjes 4 tegen 4.
Ook wordt de winnaar van de minileague gehuldigd en krijgt iedereen natuurlijk patat.
Het programma duurt tot ongeveer 19:30.
Je hoeft je niet op te geven, gewoon komen in je voetbalkleren! We willen op tijd beginnen dus een half uur voor aanvang aanwezig zijn (16:30 uur). Als je op de Skoalleseize komt, dan even melden in de kantine. Je hoort dan in welk groepje je zit. Onder alle aanwezige pupillen verloten we ook dit jaar weer mooie prijzen!

Tot vrijdag.
De jeugdcommissie van SDS