Foto’s slotdei jeugd

Weppers freed 24-5-2019
24 mei 2019
Sneon 25-5-2019
25 mei 2019

Freedtemiddei fan 16.00 oere ôf wie it wer in fleurige en kleurige middei op de Skoalleseize. Jeugdspilers fan SDS en Nijland yn harren moaiste fuotbalsjurt, mochten harren (fuotbal)keunsten fertoane yn allegear spultsjes en mei fansels as hichtepunt de striid om de penalty bokaal.

Nylan en vv SDS sluiten seizoen prachtig af

90 kinderen, zwart wit en blauw door elkaar. Mooi weer, zeskamp door 16 teams met een top hindernisbaan, de penaltybokaal, touwtrekken, levend voetbalspel een verloting met voetbalprijzen en ga zo maar door. Dat waren de ingredienten van een fantastische afsluiter van het seizoen voor de jeugd tot en met 12 jaar. Nylan en SDS speelden hun eigen penaltybokaal finale. Voor SDS ging Timen de Boer voor de 2e x in zijn carriere met  de beker naar huis. Bij Nijland won Lars van Dalfsen.
Jerryd Schramm had de haadpriis wûn by de ferlotting: 3 sessies by PH sports.
Het hardste schot kwam van de voet van Pieter vd Valk: dik over de 70 km/u.
Iedereen keerde huiswaarts met een medaille waarop het logo van de samenwerkende verenigingen. Maar niet na een groots applaus voor alle vrijwilligers die deze middag mogelijk maakten.

De jeugdcommissie Nijland- vv SDS