Ferslach WWS – SDS 1

Nije koprinner yn ‘e SDS League
29 oktober 2003
Ideale elf
30 oktober 2003

In de ijskou van afgelopen dinsdagavond speelden we in Wirdum een oefenwedstrijd tegen de plaatselijke FC. Wij misten nogal wat spelers, Feite,Durk-Yde en Tjipke waren geblesseerd. Broer Wybe en Floris moesten werken en Gert-Jan was net vader van een dochter geworden, NOGMAALS GEFELICITEERD NAMENS DE GEHELE SELECTIE,en super regelaar en leider Anne Brouwer lag met spit thuis op de warme bank ,lekker plekje trouwens.

Kees had toch twaalf fitte spelers weten te vinden en zodoende konden we los op een perfecte grasmat in plaats van op de bouwput achter de sporthal. Het klasse verschil tussen WWS en ons was wel erg zichtbaar wij waren duidelijk de bovenliggende partij en creëerden kans op kans maar de afwerking was bedroevend en alleen aanvoerder Harm wist een vrije-trap achter de zwakke keeper van WWS te schieten. 0-1.Harm-Auke viel in voor een niet geheel fitte Robert en schoot in vrije positie op de paal.Na de thee volgde een zelfde spelbeeld als in de eerste helft en drukten we WWS terug. Wederom Harm scoorde na een solo schitterend 0-2.Na nog wat kansjes namen we wat gas terug en via een foutje van Harm werd het 1-2 en uit een buitenspel situatie zelfs 2-2.Wij draaiden de knop om en schakelden een tandje bij en via de veelvuldig opstomende Wichard creerden we weer kans op kans.Marco kwam alleen voor de keeper maar op het moment van schieten werd hij aan de kant gedrukt door Harm-Auke en die pikte zijn doelpunt in en maakte 2-3.Henk Postma maakte de 2-4 na een goeie actie van Wichard en het slot accoord was weer voor Harm,hij krulde wederom een vrije trap in het doel en bracht de eindstand van 2-5 op het bord. Al met al toch nog een nuttig potje. Zaterdag wanneer we compleet zijn zal blijken of de spelers die er wel waren er wat aan gehad
hebben.WD