Evenementen in december 2022

Wepperkes snein wat letter
22 augustus 2004
Krekt in bytsje bekommen-wepperkes
24 augustus 2004

Juster let werom fan Lowlands en dêrtroch is alles wat letter. Sa ek it ferslach fan SDS 1-Mulier. Hjirûnder kinne jimme it ferslach lêze fan Wichard Deinum.

S.D.S. WINNAAR IN SLECHTE WEDSTRIJD

Afgelopen zaterdag moesten we voor de beker in Witmarsum aantreden tegen het altijd lastige Mulier. Het werd een slechte wedstrijd waarin wij via twee benutte penalties van Harm aan het langste eind trokken en het vervolg van het bekertoernooi nog in eigen hand hebben. De echte scherpte ontbrak en het gemis van 4 vaste krachten was wel heel  duidelijk zichtbaar al mag dat met de brede selectie,en zeker 20 gelijkwaardige spelers geen excuus zijn. We begonnen afwachtend en het bal tempo was zeer laag en omdat ook Mulier niet in de gelegenheid was om initiatief te nemen ontspon zich een zeer saai duel. Toch kregen wij via Skelte en Robert een paar mogelijkheden maar helaas waren deze niet aan hun besteed. Desorganisatie bij ons achterin verschafte Mulier enkele riante mogelijkheden maar de zeer solide keepende
Marten voorkwam dat we op achterstand kwamen. De eerste de beste fatsoenlijke aanval van ons was meteen raak.Via
Harm,Mark en Tjipke kwam de bal bij Robert die vrije doortocht had richting “DE BEER VAN WITMARSUM” Melis Bergsma,onderweg werd hij aan zijn shirt getrokken binnen de zestien zodat de scheidsrechter niets anders kon doen dan een penalty geven welke onberispelijk werd binnengeschoten door Harm. Dit was tevens de ruststand en na de thee kalfde deze wedstrijd in het zelfde tempo voort. Mulier probeerde ons vast te zetten en door concentratie-gebrek werden ze een paar keer gevaarlijk maar dan stond Marten er altijd nog. Harm benutte zijn tweede penalty nadat wederom Robert een goeie actie niet met een doelpunt bekroont zag en dat was ook echt het enige lichtpuntje in de tweede helft. Een wedstrijd om snel te vergeten ,het nieuwe systeem moet nog erg wennen
en goeie wedstrijden worden afgewisseld met slechte.We geven weinig kansen weg maar we creeeren er ook niet veel dat zal straks in de competitie wel beter moeten want in de tweede klasse zijn de kansen schaars en alles wat je weggeeft ploft er vaak wel in.
Er zijn nog 14 dagen te gaan dus hard werken met z’n allen dan komt het vast wel goed Ik houd u op de hoogte.

WD