BKE Industrial Automation BV nije stiper SDS JO15-1

Weppers woansdei 10-4-2019
10 april 2019
Weppers freed 12-4-2019
12 april 2019

SDS JO15-1 hat in nije sjurtstiper!

BKE Industrial Automation BV.

De JO15-1 rint der no mar kreas by. Sneon kamen sy yn de nije sjurts op de foto.
Dit die de ploech fan Tjep Keuken en Johan Hiemstra goed, want sy wûnen mei 4-0 fan koprinner Zeerobben.

It bedriuw BKE Industrial Automation BV is fan Tjep Keuken, de trainer fan JO15-1. Hjirûnder of hjir op de webside fan it bedriuw kinne jim lêze wat it bedriuw presys docht.

De onderneming is opgericht op 9 october 2003. De doelstelling van de onderneming is het aanbieden van complete automatisering oplossingen voor de industrie. De werkzaamheden die worden uitgevoerd zijn: De engineering van elektrische installaties volgens IEC-EN-61439-2, het documenteren van automatisering oplossingen, programmatuur en overige automatisering, software implementeren en optimaliseren in industriële toepassingen. Projectgerichte oplossingen bieden voor machinebouwers en/of handelsondernemingen waarmee een termijnoplossing wordt gecreëerd, zodat engineering wordt geminimaliseerd.