Weppers woansdei 14-11

Weppers tiisdei 13-11
12 november 2012
SDS League: Aant pakt wykpriis!
14 november 2012

Fytssleutel kwyt
Juster hat Jeffrey van der Werf syn fytssleuteltsje ferlern efter de sporthal. Wa ’t him fynt mei efkes maile nei
info@vv-sds.nl!

Ferlet ferslach Workum 4 vs SDS 4

Sds begon de eerste helft sterk, achterin stond iedereen goed opgesteld en er werd veel ruimte gecreëerd op het middenveld!

Na een half uur voetballen waren er al verschillende kansen gecreëerd door met name (snelle) Jelle spierbundel! Er viel hier zeker wat te halen!! echter de scheidsrechter had het op ons gemunt want we konden wel stellen dat het een thuisfluiter was.

Doede S moest dan ook naar 20 minuten voetbal, 5 minuten op de strafbank.. na ongeveer een half uur spelen kwam Steffen (beer) Bruinsma opstomen, kapte 2 man uit en gaf een perfecte steekpass op Pytrik, die de bal in 1 keer op de wreef nam en de bal strak over de grond, binnenkant paal binnenschoot.

De tweede helft kwam er bij workum flinke versterking waardoor sds achteruit moest. Er werden veel kansen gemist door workum waardoor de druk steeds hoger werd . toen ze eenmaal de goal maakte werd deze afgekeurd omdat de perfect vlaggende peter paddo de bal (over) de

lijn had zien gaan. Echter 5 minuten voor einde maakte workum toch de gelijkmaker. Sds kreeg nog een grote kans maar deze werd helaas niet

benut! Met gemengde gevoelens toch blij met een punt!!
Pytrik Hiemstra

 
Alde doaze

SDS is de fuotbaltrots fan Littenseradiel? It soe samar sa wêze kinne. Wankelt de fuotbaltrots troch wat mindere resultaten? Yn 1988 stie dat al yn de krante. Sjoch hjir

 

Giel
Giel is in aparte kleur. It jout bij de iene bliidskip en bij de oare lilkens. Sân kear yn dit giel like earst net ferkeard mar rûn út op in skorsing en sân kear dit giel  levert al wer in skorsing op. Meitsje kennis mei
Armstrong en van Bommel.

SDS League
Jûn de nijste stân fan de SDS League hjir op de webside.


Harsens derby(890)
Wat ús oanbelanget is dit de moaiste goal fan 2012: