Weppers tiisdei 18-7

Weppers sneon 15-7
15 juli 2017
Oefenprogramma SDS 2
19 juli 2017

SDS 1 – FC Dordrecht

Op sneon 5 augustus spilet SDS 1 in oefenwedstryd thús tsjin FC Dordrecht. FC Dordrecht is drok dwaande om syn seleksje te fersterken. Sa hawwe sy no 2 Brazilianen oanlutsen. Jelmer Posthumus kin him mar klear meitsje, want ien fan de twa is in échte Braziliaanske foarstopper. Oftewol in èchte ‘slager’ (sjoch hjir).

b1 en b2

Oefenprogramma SDS 2

It oefenprogramma fan SDS 2 kinne jim hjir moarntemoarn op de webside fine.

Wommelser kampioenschap maandag 17 Juli


De vakantie periodes komen er weer aan en dat was ook te zien aan de opkomst! 8 tegen 8, prachtig weer en een grasmat om je vingers bij af te likken. Alle ingrediënten om er een mooie show van te maken. Eerst werden de hesjes als volgt verdeeld:
Team hesje: Erik, Hendrik d.j, Hendrik e, Remco, Jacob van w, Willem, Pieter s en Elger
Team Heeres: Tjitske, Wiebe, Teun, Jaap, Tsjipke, Jacob Klaas, Henk en Jelmer
Om alles overzichtelijk te houden (en de gemoedstoestand van team hesje) zullen we deze editie maar in 2 helften verdelen. We kunnen kort zijn over de 1e helft, team Heeres speelde een zichtbaar overdonderd team Hesje compleet van het veld. De ene aanval nog mooier dan de andere, totaalvoetbal! Wat resulteerde in een 8-0 ruststand!
Net als vroeger bij de F-jes zei team Hesje dat de 2e helft weer met 0-0 begon, wat natuurlijk voor innerlijk gelach zorgde bij team Heeres!
2e helft ging dan ook wat meer gelijk op en waar je zag dat team Heeres zich al begon te sparen voor de winnende goal liep team Hesje dan ook uit naar 7-3. In de veronderstelling dat team Hesje dus goed bezig was begonnen we aan de winnende goal. Erik (kwast) Haitsma  die na eigen zeggen de angel uit de wedstrijd speelde was deze op het aller belangrijkste moment (waar hebben we dat eerder gezien) kwijt en kon zo de winnende intikken.

Wat verder opviel….
Team hesje
Erik: raakt wel vaker eens wat kwijt
Hendrik d j: kan hard schieten
Hendrik e: was niet tevreden
Remco: is als enige klaar voor het seizoen
Jacob v w: goaltjesdief
Willem: balvast
Pieter s: bal niet vast
Elger: super fit

Team Heeres
Tsjitske: had de winnende op de schoen maar het idee dat ze een moest verslag maken kwam haar scherpte niet ten goede
Wiebe: stabiele factor
Teun: maakte slidings
Jaap: ijzersterk in de combinatie
Tsjipke: spelverdeler
Jacob klaas: had Pieter s letterlijk in de boese
Henk: hulk
Jelmer: maakte eeltje zijn woorden waar
Komende woensdag gaan we weer los, publiek en/of voetballers zijn weer welkom vanaf 19:30 op het wommelser skopfjild!!

Alderaardichst

Dit like ús by SDS ek noch wolris aardich! Sjoch hjir!

Harsens derby (1905)

It kin net moaier! Dan wurde je presinteare by Real Madrid as in grutte stjêr en dan helje lyk je nije rekord heechhâlden! 😉

Daliks mear!