Slotmiddei – jûn jeugd

Weppers freed 29-5
28 mei 2015
Feilingstikken SDS-jûn!
29 mei 2015

Aan alle pupillen van SDS,

Vandaag is de jaarlijkse slotjûn van SDS. De weersvooruitzichten zijn niet geweldig. Er wordt wat regen verwacht en ook blijft het fris. Zorg er dus voor dat je warm bent aangekleed.
We hebben slechts een één veld tot onze beschikking. We maken echter ook gebruik van het MFT voor de partijtjes. Het is daarom verstandig dat je geen schoenen met noppen aandoet, maar gewone gymschoenen of zaalvoetbalschoenen.
Om 17:00 uur gaan we los. Kom op tijd zodat we ook meteen kunnen beginnen. Het programma duurt tot ongeveer 19:30. Gedurende de avond krijg je patat met limonade.
Je hoeft je niet op te geven, gewoon komen in je voetbalkleren! We willen op tijd beginnen dus een half uur voor aanvang aanwezig zijn (16:30 uur). Als je op de Skoalleseize komt, dan even melden in de kantine. Je hoort dan in welk groepje je zit. Onder alle aanwezige pupillen verloten we ook dit jaar weer mooie prijzen!
Tot straks (vrijdag 29 mei).

De jeugdcommissie van SDS