Skoalleseize siket frijwilligers foar keatsseizoen

SDS-League: ‘Top of Flop United’ is top!
24 april 2019
Weppers sneon 27-4-2019
27 april 2019

Het voetbalseizoen zit er bijna op. Elke week waren er vele vrijwilligers in ’t spier om alles en iedereen van een natje en droogje te voorzien. Hiervoor willen wij als bestuur van de Skoalleseize alle vrijwilligers hartelijk danken.
Iedereen mag binnenkort gaan genieten van een welverdiende zomerstop. 😉

Voor de Skoalleseize is deze zomerstop niet “aan de orde “.
Het voetbalseizoen gaat naadloos over in het kaatsseizoen.
En uiteraard hebben we daar ook weer barpersoneel voor nodig.

Dus vind je de zomerstop te lang duren en wil je graag “in shape” blijven als barkeeper, meld je dan z.s.m. aan bij Elisabeth, vrijwilligersskoalleseize@gmail.com, zodat de kaatsers ook voorzien worden van de broodnodige versnaperingen.

Nogmaals, namens Skoalleseize hartelijk voor jullie inzet, en wellicht tot van de zomer, maar anders tot ziens in het volgende voetbalseizoen.

Namens bestuur Skoalleseize, Boudewijn/Elisabeth.