SDS is op zoek naar Jeugdcoördinator!

Weppers peasketiisdei
26 april 2011
Weppers woansdei 27-4
26 april 2011

SDS  is op zoek naar Jeugdcoördinator!

 De jeugdafdeling binnen SDS heeft de laatste jaren een groei doorgemaakt. Als SDS gaan we hierin mee, en hebben de doelstelling om voor het volgend seizoen een Jeugdcoördinator aan te stellen. SDS heeft hiervoor een profielschets opgesteld en een selectiecommissie benoemd.

 

Functie en Doelstelling:

 De jeugdcoördinator heeft de volgende doelstelling: Het begeleiden, ondersteunen en motiveren van de technisch jeugdcoördinatoren, jeugdtrainers en –leiders op voetbaltechnisch gebied, met als doel elke jeugdvoetballer op een gestructureerde wijze op te leiden vanaf de F-pupillen naar de A-junioren in een voor iedereen plezierig klimaat.
 
Indien u interesse heeft in deze functie, kunt u de profielschets opvragen bij
Rudy Dijkstra (rudydijkstra@concordia-design.nl
). 
De termijn om te reageren loopt tot 30 mei 2011.

 Met vriendelijke groet,

 Rudy Dijkstra

Jeugdbestuur SDS