SDS F3 nog steeds ongeslagen

SDS E4 ûnderút tsjin Blauhûs
2 november 2003
SDS 1 jier op ynternet mei 15.000 besikers!
3 november 2003

Graag willen wij ons even aan u voorstellen. Wij zijn de spelersgroep van F3 en bestaan uit de volgende spelers: Keeper is bij ons Jan Peter Bootsma. Hij is haast elke dag met zijn vader Egbert (tevens onze leider) bezig om de techniek van het keepen onder de knie te krijgen. Op de achterste rij staan Hylke Flapper, Nies Douwe Yntema en Rico Kroon. Deze’’ Hidaarder’’ verdedigers zijn een plaag voor de voorhoede van de tegenpartij. Nog maar 4 tegenstanders hebben de weg naar de goal kunnen vinden. Op het middenveld zijn het Wietse Vink, Foeke Dirk Reitsma (zoon van.!) en Doede Rients Okkema (zoon van.!) die het spel bepalen. Voorin hebben wij de kwik, kwek en kwak staan n.l. Job Plantinga, Ytsen Jaarsma (zoon van.!) en Jacco Kooistra (niet van de Jumbo).Voor het duo knabbel en babbel uit het 5de elftal een voorbeeld vanwege het scorend vermogen van deze drie aanvallers. Maar liefst 52 keer hebben zij kunnen scoren. Bij de Thuiswedstrijden hebben wij als scheidsrechter een echte opropwrotter (of was het nu een dophokwrotter)n.l. Durk de Jong. Elke dinsdag van 17.30 tot 18.30 staan wij te trainen onder leiding van Trainer Reitsma (vader van.!)