SDS 5e in sportiviteitsklassement

SDS 5 jout gjin kommentaar!!!
21 november 2003
SDS 5 ôflast
22 november 2003

Op vrijdag 21 november zijn door Scheidsrechtersvereniging Sneek e.o. in de kantine van vv Sneek de sportiviteitsbekers uitgereikt aan de de voetbalverenigingen die het afgelopen seizoen de minste strafpunten hebben behaald.
 
De Ari Guittart Bokaal is bestemd voor de vereniging met aantal van 9 elftallen of meer in de competitie en is gewonnen door RES uit Bolsward. SDS is in deze rangschikking op een mooie 5e plaats geeindigd en kreeg hiervoor een certificaat uitgereikt.
 
De Auke Boot Beker is bestemd voor de vereniging met een maximum van aantal van 8 elftallen in de competitie en is gewonnen door Black Boys uit Sneek.
 
Eindrangschikking:
————————–
 
Ari Guittart Bokaal                    Auke Boot Beker
 
1.    RES                                    BLACK BOYS
2.    SC JOURE                           MULIER
3.    BOLSWARDIA                     ARUM en OUDEGA
4.    WORKUM                           
5.    SDS                                    YVC

De oorkonde voor SDS