Keepersdei tige slagge!

Weppers snein 23-4-2017
23 april 2017
Weppers moandei 24-4
24 april 2017

De keepersdei wie ôfrûne sneon in grut súkses!
Ús komplimenten oan jeugdbestjoerslid Rinske Vinke dy ’t dit allegear opsetten en regele hat.

  

Gisteren was dan eindelijk de Keeperdag bij SDS. Maar liefst 44 enthousiaste keepers deden mee aan de oefeningen die waren uitgezet door Keepersaction. Er waren 6 trainers die de groepen begeleiden onder supervisie van Jan Lucke. Alle oefeningen waren gericht op het keepersvak. De middag werd gestart met een prachtige demonstratie door topkeeper Richard Strijker van Drachtster Boys! We kunnen terug kijken op een geslaagde middag en hopen dat de deelnemers veel plezier hebben gehad en het nodige weer geleerd hebben. Graag wil ik langs deze weg alle trainers, SDS-ers, ouders en bekenden bedanken voor hun hulp gisteren, echt super!!

Rinske Vinke

Hjir kinne jim noch folle mear foto’s fine!