Evenementen in december 2022

Weppers tiisdei 25-8
24 augustus 2009
Weppers woansdei 26-8
26 augustus 2009

Uitnodiging jeugdleiders/-trainers
De TC en JC van SDS zijn druk bezig met het treffen van de voorbereidingen voor het nieuwe voetbalseizoen. Dat is nodig ook want de eerste bekerwedstrijden zijn inmiddels al gespeeld en de competitie start over ruim 1 1/2 week op zaterdag 5 september.
Jullie hebben aangegeven om (ook) voor het komende voetbalseizoen een actieve rol te willen gaan vervullen als leider en/of trainer. Daarom nodigen wij jullie uit voor een leiders/trainersvergadering op woensdag 26 augustus om 19.30 uur in het verenigingsgebouw “De Skoalleseize” in Easterein.
De volgende punten zullen aan bod komen:
Kennismaking
Leiders-/trainersgids
Uitreiken teamindelingen
Doornemen competitie indelingen en wedstrijdschema
Scheidsrechters
Uitreiken materiaal
En natuurlijk het beantwoorden van vragen van jullie kant
Voor een soepele start van het nieuwe seizoen is jullie aanwezigheid gewenst.
Tot morgen!!
Hartelijke groet,
TC/JC SDS
Bij afwezigheid graag even afmelden bij:
Rudy: rudydijkstra@concordia-design.nl

Anco: anco.elgersma@ibs.nl