Help SDS oan ING!

Weppers woansdei 19-3
18 maart 2014
SDS League: "Algemeen Fons" bliuwt oan kop!
20 maart 2014
Beste SDS-liefhebbers,
In navolging op mijn tweet roep ik hierbij creatieve SDS’ers op om het sponsorschap van de ING binnen te slepen. Ik denk dat er genoeg creativiteit in de club is om een mooie, strak geregiseerde pitch te filmen.
Bijvoorbeeld de mannen achter de filmpjes van Fuotbal Ynsicht, communicatiedeskundigen uit de club, beleidsmakers voor de goede ideeën, in ieder geval één iemand uit het bestuur enzovoort.
De Pitch moet voor 30 maart bij ING binnen zijn.
Geen tijd te verliezen dus!
Ik stel voor om met enthousiastelingen zaterdag om 16.45 uur, na SDS A2 – Friesland A1 in de bestuurskamer samen te komen en de eerste lijnen uit te zetten. Kun je niet, maar ben jij net diegene die een cruciale rol kan spelen, mail dan even, dan kunnen we je inbreng meenemen of je taken toebedelen.
Groet Tjerk
tjerkvanderpol@home.nl

Sjoch hjir foar mear ynformaasje oer de aksje fan ING.