Frijwilligersjûn: jou je op!

Weppers tiisdei 13-5
12 mei 2014
Weppers woansdei 14-5
13 mei 2014

Vrijwilligersavond op zaterdag 24 mei as.

Nog twee weken en dan zit seizoen 2013/2014 er al weer op. Een seizoen met de nodige hoogtepunten op het veld (bereiken finaledag F1, kampioen MC1, E3, F4 en ??) en in de zaal (D2 kampioen). En een seizoen waarin het kunstgras een stuk dichterbij lijkt te komen! Maar vooral een seizoen dat niet mogelijk zou zijn geweest zonder de inzet van veel vrijwilligers. Van leider tot trainer, van materiaalman tot barman, van wasvrouw tot redactielid van …… teveel om op te noemen. Dit seizoen zijn meer dan 160 vrijwilligers in touw geweest om al die trainingen en wedstrijden mogelijk te maken. Sommigen voor het eerst, anderen al vele seizoenen lang.

Om onze waardering voor al dat werk te tonen willen we als bestuur en als jeugdcommissie op zaterdag 24 mei aanstaande het jaar afsluiten met een vrijwilligersavond. Een avond waarin we alles wat achter ons ligt nog eens kunnen evalueren en een avond waarop we alvast een blik op de toekomst kunnen werpen.

De avond begint met ontvangst vanaf 18:00 uur en vanaf 19:00 uur is er een BBQ.

Als bestuur bieden we de BBQ graag aan, de drankjes zijn echter voor eigen rekening. Partners zijn ook van harte uitgenodigd. Zij moeten echter wel een eigen bijdrage voor de BBQ betalen

Een lijst maken met alle vrijwilligers bleek uiteindelijk een hele klus. We hebben via de email de meeste mensen benaderd. Heb je desondanks via de email geen uitnodiging gehad, maar ben je wel dit seizoen als vrijwilliger actief geweest, dan ben je natuurlijk ook uitgenodigd. Je kan je dan via een mailtje naar foarsitter-jeugd@vv-sds.nl
je aanmelden voor de avond.
Dan hebben we meteen je emailadres!

We zien je graag op zaterdag 24 mei.

Met sportieve groet,

Het bestuur en de jeugdcommissie van v.v. SDS