Yndieling F-pupillen

Yndieling E-pupillen
13 juli 2012
Weppers snein 15-7
14 juli 2012

De foarlopige yndieling fan de E-pupillen

2de klasse
Heerenveense Boys F4 
Heerenveen F5 
Balk F3 
Nieuweschoot F1 
ONS F3 
RES F1
SJO JV Bolsward F2 
SDS F1
SWZ/Boso Sneek F3 
SC Joure 
3de klasse
Makkum F1 
Mulier F1
Nijland F1
Oosterlittens F1 
RES F3 
Scharnegoutem F2 
SDS F2 
SJO JV Bolsward F3
SWZ/Boso Sneek F4 
Workum F4
4de klasse
Balk F4 
Blauwhuis F2 
Heeg F4
IJVC F3 
Makkum F2
Oeverzwaluwen F3 
SDS F3 
JV Bolsward F6
Workum F7 
Workum F6 
4de klasse
Akkrum F4
Heerenveen F10
IJVC F2
Irnsum F2
LSC 1890 F6
Nieuweschoot F2
Oosterlittens F2
SDS F4
SDS F5
SWZ/Boso Sneek F5

Dit skriuwt de KNVB der bij:
Het is de bedoeling dat alleen in onderling overleg en met goedkeuring van een andere vereniging geruild kan worden van poule/klasse. Een poule bestaat minimaal uit negen (vijf) teams, maximaal uit tien (zes) teams. Wanneer er meerdere verzoeken voor dezelfde poule binnenkomen, ligt de uiteindelijke beslissing bij de competitieleider. Uitsluitend de (wedstrijd)secretaris kan via een email een verzoek indienen om overgeplaatst te worden naar een andere poule/klasse. Dit kan tot en met 27 juli 2012. De (wedstrijd)secretarissen ontvangen persoonlijk bericht over het wel of niet honoreren van het verzoek. Wacht dit bericht af voordat contact wordt gezocht met de afdeling wedstrijdzaken.