Weppers snein 3-4

Utslaggen sneon 2-4
31 maart 2011
Weppers moandei 4-4
3 april 2011

Bylden fan D1
D1 waard ek juster wer folge troch de fotokamera fan Johan Heerma. Jim kinne it
hjir sjen.

SDS on tour

Remco, Jildou, Frank, Tjerk en Piter waren bij Twente -PSV. Een fantastische happening, waarbij het stadion zowat ontploftte toen Ruiz zich warmliep. Natuurlijk  voor  ons, PSV-supporters, een vervelende, terechte nederlaag. Piter en Frank (allebei D1) zwaaiden voor aanvang nog dapper met hun sjaaltjes, tijdens de wedstrijd was dit door de reacties niet echt prettig meer. Vraag van ons: wat gebeurde er aan de overkant bij de hoekvlag? Door onze kaartjes met: ‘beperkt zicht’ blijft dat onduidelijk.
Tjerk

SDS on tour(2)
De famylje Bervoets en Van der Pol wienen net de ienige SDS’ers dy ’t der dit wykein op út wienen. In part fan de famylje Sjaarda wie nei Milaan foar AC Milan-Inter Milan en de famylje De Jong(Hendrik en Durk) wienen nei Arsenal-Blackburn Rovers.

Ut it AD
Feyenoord ferlear juster fan AZ en dat betsjutte nei ôfrin wer krityske fragen oan Been:

,,Ik heb met u te doen. Feyenoord gaat alleen maar slechter spelen. De druk op u is nu toch veel te groot?”
De welbespraakte Been reageerde zoals gebruikelijk geestig en snel. ,,Na deze vraag is de druk zeker niet meer uit te houden”, grapte hij. ,,Maar ik zal erover nadenken. U hoeft echter niet met mij te doen hebben hoor.”
Collega Gertjan Verbeek: ,,Nee, Mario, je moet met mij te doen hebben! Deze man heb ik elke week als vragensteller!”

Sport 1
Elkenien dy’t digitale tillefysje hat kin dizze moanne ôfstimme op Sport 1. De hiele moanne fergees te sjen.