Evenementen in november 2022

Ut- en ferslaggen sneon 15-9
13 september 2012
Programma kommende wiken
17 september 2012

Te keap
Op 29 september start voor de meeste teams de competitie weer. Ook de meeste trainingen zijn weer gestart. Het moment om er achter te komen dat die gloednieuwe voetbalschoenen van vorig jaar alweer te klein zijn. De kledingkast begint al aardig op een sportwinkel te lijken. Daarom lijkt het de jeugdcommissie een leuk idee om een markt te organiseren voor gebruikte schoenen.
Aanstaande zaterdag 22 september houden wij in de kantine de markt tussen 10:00 en 11:00uur. Ook andere voetbalkleding mag worden aangeboden.
Vraag en aanbod bepalen de prijs. SDS zorgt voor de locatie. De JC fungeert als marktmeester.
Tot zaterdag.
De jeugdcommissie

SDS League
Freed hoopje wy mei de earste stân fan de SDS League te kommen.

Harsens derby(839)
In filmke fan neat, mar in alderaardichste sponser…… Oh, ja! En dy kommentator giet seker yn in rustige spiker stean krekt nei dat der in geweldige goal makke wurd yn de lêste minút fan de wedstryd. Alderaardichst filmke eins!