Vacature hoofdtrainer SDS1

Weppers snein 24-11
23 november 2013
Weppers moandei 25-11
25 november 2013

Hoofdtrainer vv SDS uit Easterein e.o.
seizoen : 14/15

vv SDS spelend in de 3de klasse zaterdag, zoekt vanaf seizoen 2014/2015 een ambitieuze, enthousiaste hoofdtrainer voor de A-selectie.  Dinsdagsavond en donderdagsavond de trainingen verzorgt en zaterdags de begeleiding. Tevens dient de nieuwe trainer eventueel bereid te zijn om de A-1 junioren één keer te trainen.

Wij zijn op zoek naar een trainer met een geldige trainerslicentie, die het team en de individuele speler beter maakt; tactisch en technisch goed onderlegd is. Gemakkelijk en eerlijk communiceert met spelers, begeleiding en kader. Oog heeft voor de ontwikkeling van de jeugd en betrokkenheid toont bij de gehele club.

U kunt uw sollicitatie en CV opsturen voor 27 nov. naar:

vv SDS

Durk Okkema, voorzitter tc senioren.

E-mail: TC-foarsitter@vv-sds.nl