Utslaggen 1 maart

Seleksjes 1 maart
29 februari 2008
Weppers snein 2-3
29 februari 2008

De winterstop is foar de jeugd foarbij. Dêrom in aardich kompleet programma. Hawwe jim ôflastingen,útslaggen, ferslagen of oare nijtsjes, mail it nei ús adressen

Der binne in pear oflastingen. Yn Easterein giet alles troch!!!!

   

útslach

14:30 SDS 1 – Trynwaldster Boys 1  1-0
12:00 SDS 2  – Leeuwarder Zwaluwen 2  1-2
14:30 SDS 5 – Oudehaske 4

ôflast

10:15 SDS C1 – Heeg C1  4-2
11:30 SDS C2 – SneekWitZwart C3  3-6
9:00 SDS D2 – SneekWitZwart D4  1-4
9:00 SDS E2 – Minnertsga E2  4-3
9:00 SDS E4 – Blauw Wit ’34 E9  4-5
10:00 SDS F3 – RES F4  0-2
10:00 SDS F4 – JV Bolsward F9  0-1
13:30 Blauwhuis A1 – SDS A1  ôflast
9:00 LSC 1890 D2 – SDS D1  ôflast
10:00 Renado E1 – SDS E1  2-1
10:00 Makkum E1 – SDS E3  oflast
9:00 RES F1 – SDS F1  1-1
10:15 Hielpen F1 – SDS F2  ôflast

Wedstrydferslaggen

SDS 1 – Trynwaldster Boys 1    1-0
Troch in doelpunt fan Tjalling Sikma krekt foar it skoft hellet SDS de periodetitel binne.
Mei de hurde wyn wie goed fuotbal lestich.

SDS 2 – Leeuwarder Zwaluwen 1-2
Ek tidens dizze wedstryd waaide it hurd. De Ljouwerters hienen der blykber iets minder lest fan as de Eastereiners as je de einstân sjogge. It hie allinnich like goed oarsom wêze kinnen wie it net dat û.o. de latte SDS in pear kear yn it paad siet. Wichard Deinum makke foar SDS de ienige goal.

SDS C1 – Heeg C1
Met de stormwaarschuwing van Paulusma was het maar de vraag of SDS C1 vanmorgen thuis tegen Heeg wel door zou gaan. Het veld was echter goed bespeelbaar, het was droog, dus het kon doorgaan. Alleen de harde NW-wind zou nog een probleem kunnen zijn, maar dat zou dan voor beide teams gelden…

SDS begon met een extra handicap; in de box waren twee spelers minder dan verwacht, dus de trainer moest nog snel de opstelling aanpassen. SDS startte voor de wind en met dit voordeel werd verwacht een gunstige stand neer te zetten om deze in de tweede halft vast te houden. Echter door wat vreemde gebeurtenissen achterin kwam Heeg op voorsprong, 0-1.
Op zeker moment wist Jan Friso de bal van rechts in het strafschop gebied te brengen en kon Marcus de punt van zijn schoen er tegenaan krijgen. De keeper kreeg de bal pas achter de doelpaal klemvast. De SDS-bank had dit niet gezien, de goed leidende scheidsrechter de Boer echter wel, 1-1.
Na de rust moest SDS tegen de wind in voetballen. Door in de opbouw kort te spelen en hard te werken kon er voetballend goed druk naar voren worden gezet. In deze fase wist Tjeerd de stand op 2-1 te brengen en leek een ‘reguliere’ overwinning nabij.
Maar Heeg wist met soms snelle uitvallen het voordeel van de wind te benutten en brachten de stand dan ook al snel terug op 2-2. Dit was het sein aan verdedigingsduo Eddy en Jan om de zaak even strakker neer te zetten en kon Jan ook veel naar voren voetballen (het leek wel alsof hij een zuurtstoftank op de rug had). De eindstand zou uiteindelijk door de beide buitenspelers worden bepaald: Eerst Jan Friso, die een van zijn schoten in tweede instantie achter de keeper wist te krijgen, 3-2.
Tegen het einde van de tweede helft liet Tjeerd een van zijn rushes zien en vanaf de achterlijn passeerde hij de keeper, 4-2. Dit was tevens de eindstand.
Als team van 11 spelers heeft SDS een goede prestatie neergezet, want het was zeker niet gemakkelijk om met de harde wind tegen en zonder wissels te blijven gaan. Ze bleven er echter in geloven, en konden na afloop terecht tevreden douchen, uitgezonderd Bart en Tjeerd omdat zij nog een wedstrijd met C2 moesten voetballen. Maar goed, het zijn en blijven ‘bikkels van SDS’….

SDS E4 – Blauw Wit E9
Ek al wie it hjoed net de dei fan de komplimenten, dan noch krigen de spilers fan E4 dy. Wat hawwe se striden om der tsjin Blauw Wit in gelykspul ût te slepen.It slagge krekt net. Alice Bootsma keepte geweldich.

 

Wedstrydsponsoren SDS 1:

Makelaardij Sneek

Bos Mechanisatie