Sneon 1 april 2023

Weppers freed 31-3-2023
31 maart 2023
SDS FIFA-toernoai tige slagge!
3 april 2023

Hawwe jim in ferslach, in (alvetal)foto of oars wat aardichs mail it nei aant@vv-sds.nl of willem@vv-sds.nl! Appe nei Aant mei ek 065511758

SDS 4 soe fannemiddei om 14.30 oere thús tsjin AVC balje, mar de AVC’ers hawwe ôfbelle…….

09:30 ST SDS/Nijland JO13-1 – SJO WTTC JO13-1 9-1
09:30 SDS JO9-1 – LSC 1890 JO9-1
09:30 SDS JO8-1 – LAC Frisia 1883 JO8-3
10:30 SDS JO10-2 – Blauwhuis JO10-1
10:30 SDS JO8-3 – Mulier JO8-1JM
11:15 ST SDS/Nijland JO17-1 – Hardegarijp JO17-1 4-1
14:30 SDS 4 – AVC 3 3-0
09:00 CVVO JO19-3 – SDS JO19-1 2-7
09:00 Oeverzwaluwen JO12-2 – SDS JO12-1
10:00 AVV JO9-1 – SDS JO9-2
10:30 vv Sneek Wit Zwart JO11-1 – SDS JO11-1 5-2
11:15 SC Bolsward JO10-1 – SDS JO10-1
11:45 Hielpen JO15-1 – ST SDS/Nijland JO15-1
12:30 Makkum 4 – SDS 5 0-3
14:30 SVM 1 – SDS 1 3-0
15:00 FVC 2 – SDS 2 2-0

FVC 2 – SDS 2

Na de zege op Rijperkerk van afgelopen dinsdag, vol vertrouwen naar Leeuwarden om drie punten mee te nemen naar Easterein. Helaas ging dat niet door want Sds2 verloor de wedstrijd met twee nul, hoewel Sds niet de mindere ploeg was.

Wat Sds bijna altijd doet bij aanvang, spelen met druk naar voren. Laten zien dat je er bent en niet angstig gaat voetballen. Houdt wel in dat je op een gegeven moment toch kwetsbaar bent, dat bleek gistermiddag ook. Fvc nog niet gevaarlijk geweest voor het doel, waar Mark goed stond te keepen, bal verlies op het middenveld waar Sds even geen antwoord op had en de 1 0 was een feit. Niks aan de hand zou je denken maar door blessures moest de technische staf enige veranderingen in het team aanbrengen wat vaak niet ten goede komt van de speelwijze waarop zij altijd spelen.

Blessureleed nu ook bij het tweede, Ewout Lieuwe Bote Tom en daar kwam Jurjen ook nog bij. Afgelopen dinsdagavond ook al gewisseld in verband met rug, nu na vijf minuten aan de kant. Jesse in warming up geraakt door een medespeler. Bauke last en liever even rust, zat wel op de bank. Daarnaast op de bank Arjan Hallema die zijn debuut maakte in het tweede, dank daarvoor. Door dit alles moet je roeien met de riemen hebt, dus tweede helft eigenlijk een kopie van de eerste helft. Geen angst voetbal van Sds en ditmaal werden we verrast met een counter en Fvc maakt de 2 0.

Op het eind van de wedstrijd kwam er nog een blessure bij van Wessel S dus het wordt volgende week weer een puzzel voor de trainers.

Rik was deze wedstrijd onze grensrechter, Klaas had andere verplichtingen. Lieuwe en Bote als publiek, verder stond de wedstrijd onder leiding van een redelijke scheidsrechter, soms niet de juiste beslissing, maar daar zijn opfriscursussen voor. Volgende week op het B veld om 14.30 tegen Heeg.

Jan Los

1 april

Hjoed sil SDS JO9-2 om 8.15 oere op de boat stappe om te fuotbaljen op Skylge, ôfpraat: 7.30 oere sammelje by de Jimbar.
Jústerjûn kaam der in appke fan de lieders: ‘Wegens slechte weersomstandigheden op het wad, gaat de boot morgenochtend een kwartiertje eerder vertrekken. Dus graag allemaal 7.15 uur bij de Jimbar’.
Der kamen al wat smiley reaksjes op dit appke, mar net eltse âlder(s) hie it fuortendaliks troch…..
It kwartsje foel fannemoarn by de mem fan Boaz en de heit fan Géanna…. Jawol, keurig om 7.15 oere presint by de Jimbar! 1 april…..

No mar wol hope dat it fuotbaljen op Skylge, gjin 1 april-grap is….

1 april

Harm, ik lês krekt op Twitter dat bij Makkum op t b-fjild it ôflast is.
Wer stiet dat?
Verd… ja op Twitter fan makkum.
K*t hoe kin dat no?
En noch in flokwurd..

…….Harm, tis 1 april..,
en doe kamen der noch wat skeldwurden

groetnis Vera

SDS 5 wint

SDS 5 hat juster yn Makkum 3 kreaze punten pakt. It waard 3-0 op it biljertlekken fan Makkum. Net ien goal fan Dirk-Yde, mar wol goals fan Peter, Mark en Tsjipke.
Harm-Auke syn dei koe net mear stikken doe ’t hy middeis hearde dat konkurrint sc Franeker mei 4-4 lykspile hat tsjin Zeerobben. Dat betsjut dat SDS 5 no tegeare mei sc Franeker boppe-oan stiet, mar SDS 1 wedstriid minder spile hat.
De 1-aprilgrap fan Vera is hy ynmiddels al lang wer fergetten 😉

SDS JO19-1 stevich oan kop

CVVO 19-3 – SDS JO19-1

De wekker stond voor de meesten op half 7, want om 9:00 begon de kraker tussen nummer 1 SDS en nummer 2 CVVO. Taxi Niels stond om 7:25 bij Niels op de stoep om het avontuur aan te gaan. Coach Johan reed zoals gewoonlijk via Sneek richting Joure en om 8:10 waren we in het pittoreske Lemmer. Het veld was weer eens om te janken, maar we spelen elke zaterdag nu zo wat op een grasveld, dus waren we het wel gewend. De warming up verliep soepeltjes en om 9:00 begon de pot. We begonnen sterk, want snel maakte Redmer de 0-1 door de bal netjes in de hoek te schuiven. CVVO kwam daarna op 1-1, maar we gaven de hoop niet op, want vol positiviteit stonden we in het veld en dat werd beloond met de 1-2 door Jelmer Brouwer. Vanaf hier ging het heel soepel, want voor rust viel de 1-3 door Jelmer Dijkstra en de 1-4 en 1-5 door Niels Hiemstra. Johan deed een paar didactische wissels in de rust en daarna gingen we weer van start. Niels H en Gjelt zaten op de bank en Pieter en Thijs mochten schijnen op het veld. Pieter begon sterk aan de 2e helft, maar maakte wel een lichte overtreding waarop de scheids later zei dat hij daar wel rood voor had kunnen geven, maar Niels Janssen stond er nog achter, dus dat was lariekoek. Over Niels Janssen gesproken, eindelijk was hij eens mee naar voren, was hij er door heen, 1 op 1 met de keeper, maar Niels verzaakte helaas na een FE-NO-ME-NA-LE dribbel. En ook gaan we terug blikken op Thijs, want hij was de duidelijke uitblinker van de 2e helft, ernorm goed spel van onze rechtsvoor. De 1-6 viel ook nog door Redmer die goed afwerkt en zijn 2e goal maakt. Hierna komt helaas nog een CVVO goal, maar 2 minuten daarna naar goed voorbereidend werk van Jildert scoort Sije. Einde wedstrijd 2-7.
Hierna werd YMCA hard opgezet op de partybox van Jelmer en vierden we de terechte overwinning op CVVO. De overwinning moest nog meer gevierd worden, dus reden de auto’s van Thijs en Niels Janssen nog evens langs de MacDonalds in Sneek, waar voor vele euro’s werd doorgebeukt, maar Niels Hiemstra was slim en gebruikte de MacDonalds app en had voor €8,50 3 burgers, een McFlurry en een kleine Fanta.
Al met al weer een geslaagde voetbalochtend, wij wensen jullie een fijn weekend.

Niels en Niels

SDS/Nijland JO17-1 – Hardegarijp JO17-1

SDS/ Nijland JO17-1 hellet hjoed in prachtige oerwinning fan 4-1

SVM 1 – SDS 1      3-0