Sealtoernoai F-pupillen

Weppers moandei 8-12
7 december 2014
Krystsealtoernoai F-pupillen
8 december 2014

Krystsealtoernooi F-pupillen

Hoi voetballers via dit formulier meldt je je aan voor het super spannende zaalvoetbaltoernooi voor alle F-pupillen van VV SDS. Het toernooi begint komende zaterdag om 09:00 uur en is uiterlijk om 13:00 uur afgelopen (de exacte details volgen nog).
Wat heb je nodig voor dit toernooi? Allereerst schoenen om in de zaal te voetballen, dus geen noppenschoenen of schoenen met zwarte zolen. Wat daarnaast heel belangrijk is is dat je een goed humeur meeneemt .
Vraag heit, mem, pake, beppe of wie je maar wil om te komen kijken want het wordt geheid spannend!
Wanneer je onderstaand formulier invult rekenen we op je, dus als je plotseling niet meer kan door ziekte of wat dan ook, verwachten we even een belletje van jou of je ouders.