SDS 2 ûnderút tsjin Knickerbockers

Weppers woansdei 8-6-2021
8 juni 2022
Ofskie fan SDS 1
14 juni 2022

SDS 2 spile sneon om 12.15 oere yn Grins tsjin Knickerbockers 5 foar de neikompetysje.

De folgende seleksje gie dy kant op:
Anco, Wesley, Sjoerd de B, Douwe-Jan, Bauke, Eeltsje, Jort, Jurjen, Kevin, Sietse, Sjoerd de V, Tjitse, Tom, Wessel en Mark.
Robin wie spitich genôch siik, Arjen, Jesse Kent, Ewout, Lieuwe binne blesseard en Jeffrey koe net.

It wie in alderaardichste wedstriid west om yn de bus nei The Knickerbockers, mar spitich genôch wie der net in bus te krijen.


Sa sjocht it skema der út.
Hie SDS 2 wûn dan …………….., mar…

Gistermorgen ging de selectie van Sds 2 richting Groningen, inclusief geblesseerden, Robin had hem afgemeld i.v.m. ziekte. Een ander had het feestje van Sds1 al in gedachten had net zo goed nog even een balletje kunnen trappen, maar ja zo heeft iedereen zijn prioriteiten. 
Nacompetitie wie had dat verwacht, niemand dus, wat gaan we doen, met die gedachte speelden verscheidende spelers. Natuurlijk voor de winst, maar als we steeds verder komen, res 1 kl, hebben wij daar wat te zoeken. Allemaal vragen maar deze werden zaterdagmiddag gauw de grond ingeboord door de Knickenbockers. Sds had echter geen antwoord op het snelle spel van hun tegenstander tot aan het rustsignaal had Kb al vier maal gescoord. In de tweede helft scoorde Kb nog eenmaal, en de eretreffer van Sds kwam op naam van Kevin. 
Sds2 had eigenlijk al afscheid genomen van Sjoerd de Vries, deze kreeg zijn een publiekswissel. 
Volgend seizoen maar weer eens kijken bij de heren van Sds2.   
Jan Los