Evenementen in december 2022

Weppers moandei 14-3
14 maart 2011
Weppers tiisdei 15-3
15 maart 2011

Der sil fêst noch in soad wedstriden ferkood wurde, mar André Vink mailde ús alfêst foar in grut part it programma oan ’t 28 maaie ta. Dan kin eltsenien der mar fêst rekken mei hâlde.

Datum Tijd THUIS-Wedstrijden
19-03-2011 09:00 SDS D1 – Balk D1
19-03-2011 09:00 SDS E2 – Sleat E2
19-03-2011 09:00 SDS E4 – Gorredijk E4
19-03-2011 10:10 SDS F5 – Akkrum F7
19-03-2011 10:10 SDS F4 – Joure SC F9
19-03-2011 10:30 SDS C1 – OudegaHJSC C1
19-03-2011 11:00 SDS D3 – Workum D3
19-03-2011 11:00 SDS F3 – Oosterlittens F2
19-03-2011 12:30 SDS 2 – Fean’58 2
19-03-2011 12:30 SDS DA1 – DVBolsward DA2
19-03-2011 14:30 SDS DA2 – Arum DA1
19-03-2011 15:00 SDS 1 – BCV 1
     
Datum Tijd UIT-wedstrijden
19-03-2011 08:45 Heerenveense Boys F2 – SDS F1
19-03-2011 09:00 Nijland E1 – SDS E1
19-03-2011 09:45 Mulier C1 – SDS C2
19-03-2011 10:15 Heerenveen E8 – SDS E3
19-03-2011 10:15 Thor F1 – SDS F2
19-03-2011 10:30 OudegaHJSC B1 – SDS B1
19-03-2011 11:45 Zeerobben D6 – SDS D4
19-03-2011 12:15 GAVC E5 – SDS E5
19-03-2011 12:05 Zeerobben A1 – SDS A1
19-03-2011 12:45 Mulier 4 – SDS 6
19-03-2011 14:00 NOK 4 – SDS 5
19-03-2011 14:30 Mulier 2 – SDS 3
19-03-2011 14:30 Woudsend 3 – SDS 4
     
Datum Tijd THUIS-Wedstrijden
26-03-2011 09:00 SDS C2 – LSC 1890 C4
26-03-2011 09:00 SDS E1 – ONS Sneek E2
26-03-2011 09:00 SDS E3 – NOK E2
26-03-2011 10:00 SDS F1 – Oosterlittens F1
26-03-2011 10:00 SDS F2 – LSC 1890 F3
26-03-2011 11:00 SDS E5 – CVVO E7
26-03-2011 12:30 SDS 3 – Joure SC 3
26-03-2011 12:30 SDS B1 – Heeg B1
26-03-2011 14:30 SDS 5 – Urk 10
26-03-2011 14:30 SDS A1 – Wykels Hallum A1
26-03-2011 16:30 SDS 4 – Sleat 3
26-03-2011 16:30 SDS 6 – AVC 4
     
Datum Tijd UIT-wedstrijden
22-03-2011 19:30 QVC 2 – SDS 3
     
26-03-2011 09:00 Heeg D2 – SDS D2
26-03-2011 09:00 Jubbega F4 – SDS F4
26-03-2011 09:00 ONS Sneek E3 – SDS E2
26-03-2011 10:00 Oosterlittens F3 – SDS F5
26-03-2011 10:15 NOK D2 – SDS D3
26-03-2011 10:25 JV Bolsward E5 – SDS E4
26-03-2011 11:00 Renado/VVI F3 – SDS F3
26-03-2011 11:15 SneekWit-Zwart D1 – SDS D1
26-03-2011 12:15 DVBolsward DA2 – SDS DA2
26-03-2011 14:30 Urk 4 – SDS 2
26-03-2011 14:30 VC Trynwalden 1 – SDS 1
26-03-2011 14:30 Zeerobben DA1 – SDS DA1
        
Datum Tijd THUIS-Wedstrijden
29-03-2011 19:00 SDS A1 – Workum A1
     
02-04-2011 10:45 SDS DA2 – Tzum DA1
02-04-2011 11:15 SDS D4M – HRC D4M
02-04-2011 12:30 SDS 2 – Harkemase Boys 2
02-04-2011 12:30 SDS B1 – Makkum B1
02-04-2011 14:30 SDS 5 – Oeverzwaluwen 4
02-04-2011 14:30 SDS A1 – Balk A1
02-04-2011 16:30 SDS 6 – Ouwe Syl 3
     
Datum Tijd UIT-wedstrijden
29-03-2011 20:00 Oeverzwaluwen 2 – SDS 2
     
02-04-2011 14:30 Be Quick D 1 – SDS 1
02-04-2011 11:00 Lemmer D1 – SDS D3
02-04-2011 12:30 Makkum DA1 – SDS DA1
02-04-2011 14:30 Olde Veste’54 6 – SDS 4
02-04-2011 12:15 Waterpoort Boys 2 – SDS 3
02-04-2011 09:00 Workum D1 – SDS D1
     
     
Datum Tijd THUIS-Wedstrijden
09-04-2011 09:00 SDS D1 – Wolvega FC D1
09-04-2011 09:00 SDS E4 – H’veense Boys E8M
09-04-2011 09:00 SDS F3 – Joure SC F6
09-04-2011 09:00 SDS F5 – LSC 1890 F7
09-04-2011 10:00 SDS E2 – Workum E2
09-04-2011 10:00 SDS F4 – Read Swart F4
09-04-2011 10:30 SDS D2 – GAVC D4
09-04-2011 11:00 SDS C1 – Heeg C1
09-04-2011 12:30 SDS 2 – Blauw Wit ’34 2
09-04-2011 12:30 SDS D4M – AVC D2
09-04-2011 14:00 SDS DA1 – Mulier DA2
09-04-2011 15:00 SDS 1 – Fean’58 1
09-04-2011 16:00 SDS DA2 – Zeerobben DA1
     
Datum Tijd UIT-wedstrijden
09-04-2011 09:00 SneekWit-Zwart E5 – SDS E3
09-04-2011 10:00 Bakhuizen F1 – SDS F2
09-04-2011 10:00 Oudehaske E4 – SDS E5
09-04-2011 10:10 CVVO F3 – SDS F1
09-04-2011 10:15 Arum C1 – SDS C2
09-04-2011 10:30 Blauwhuis B1 – SDS B1
09-04-2011 12:00 Heerenveen E4 – SDS E1
09-04-2011 12:00 S.C. Stiens A1 – SDS A1
09-04-2011 12:45 Walde De 3 – SDS 4
09-04-2011 13:30 SVN’69 4 – SDS 5
09-04-2011 14:30 Franeker SC 2 – SDS 3
09-04-2011 14:30 S.C. Stiens 5 – SDS 6
     
Datum Tijd THUIS-Wedstrijden
12-04-2011 18:45 SDS 1 – Heerenveense Boys 1
12-04-2011 18:45 SDS 3 – Heeg 2
     
13-04-2011 18:45 SDS DA1 – Harlingen DA2
13-04-2011 18:45 SDS DA2 – Mulier DA2
     
16-04-2011 12:30 SDS 3 – Bolswardia 2
16-04-2011 12:30 SDS B1 – JV Bolsward B1
16-04-2011 14:30 SDS 5 – HJSC 3
16-04-2011 14:30 SDS A1 – Annaparochie St. A1
16-04-2011 16:30 SDS 6 – Blauw Wit ’34 8
     
     
Datum Tijd UIT-wedstrijden
12-04-2011 18:45 Dronrijp A1 – SDS A1
     
13-04-2011 20:00 HJSC 3 – SDS 5
     
16-04-2011 09:00 JV Bolsward D1 – SDS D1
16-04-2011 12:00 Oudega DA1 – SDS DA2
16-04-2011 12:15 Heerenveense Boys 2 – SDS 2
16-04-2011 12:45 Arum DA1 – SDS DA1
16-04-2011 14:30 Kollum 1 – SDS 1
     
     
Datum Tijd THUIS-Wedstrijden
19-04-2011 19:00 SDS 2 – Heerenveense Boys 2
     
23-04-2011 09:00 SDS D1 – Makkum D1
23-04-2011 12:30 SDS 2 – Oeverzwaluwen 2
23-04-2011 12:30 SDS DA1 – Heeg/IJVC DA1
23-04-2011 14:30 SDS DA2 – Harlingen DA2
23-04-2011 15:00 SDS 1 – VVI 1
     
26-04-2011 19:00 SDS 4 – Walde De 3
26-04-2011 19:00 SDS 5 – SVN’69 4
     
27-04-2011 19:00 SDS 3 – AVC 2
27-04-2011 19:00 SDS 6 – CVO 2
     
Datum Tijd UIT-wedstrijden
20-04-2011 19:00 Harlingen DA2 – SDS DA1
     
23-04-2011 11:00 Workum A1 – SDS A1
23-04-2011 13:30 Lwarder Zwaluwen 9 – SDS 6
23-04-2011 14:00 Jubbega 2 – SDS 4
23-04-2011 14:30 AVC 2 – SDS 3
23-04-2011 15:00 Joure SC 7 – SDS 5
     
27-04-2011 18:45 Annaparochie St. A1 – SDS A1
27-04-2011 19:00 Mulier DA2 – SDS DA2
     
Datum Tijd THUIS-Wedstrijden
03-05-2011 19:00 SDS 3 – Mulier 2
     
07-05-2011 10:45 SDS DA2 – Heeg/IJVC DA1
07-05-2011 12:30 SDS 3 – Oudehaske 2
07-05-2011 12:30 SDS DA1 – LSC 1890 DA2
07-05-2011 14:30 SDS 1 – Be Quick D 1
07-05-2011 14:30 SDS A1 – Dronrijp A1
     
     
     
Datum Tijd UIT-wedstrijden
     
07-05-2011 13:30 BCV 2 – SDS 2
07-05-2011 14:00 VWC 2 – SDS 4
     
     
Datum Tijd THUIS-Wedstrijden
11-05-2011 19:00 SDS 4 – Olde Veste’54 6
10-05-2011 19:00 SDS 6 – Berlikum SC 5
     
14-05-2011 12:30 SDS 2 – Flevo Boys 3
14-05-2011 12:30 SDS B1 – NOK B1
14-05-2011 14:30 SDS 5 – DWP 4
14-05-2011 14:30 SDS 6 – Franeker SC 5
14-05-2011 16:30 SDS 4 – VWC 2
     
     
Datum Tijd UIT-wedstrijden
14-05-2011 08:30 Heeg/IJVC DA1 – SDS DA2
14-05-2011 10:30 Franeker SC D1 – SDS D1
14-05-2011 14:30 IJVC 2 – SDS 3
14-05-2011 14:30 Zeerobben 1 – SDS 1
14-05-2011 14:30 Franeker SC A1 – SDS A1
14-05-2011 16:15 LSC 1890 DA2 – SDS DA1
     
     
Datum Tijd THUIS-Wedstrijden
17-05-2011 19:00 SDS 4 – Woudsend 3
     
18-05-2011 19:00 SDS 6 – Mulier 4
     
21-05-2011 09:00 SDS D1 – Dronrijp D1
21-05-2011 12:30 SDS DA1 – Tzum DA1
21-05-2011 14:30 SDS DA2 – LSC 1890 DA2
     
24-05-2011 19:00 SDS 4 – Jubbega 2
     
25-05-2011 19:00 SDS 5 – NOK 4
     
Datum Tijd UIT-wedstrijden
17-05-2011 19:00 Oeverzwaluwen 4 – SDS 5
     
21-05-2011 12:45 VVI 3 – SDS 4
21-05-2011 14:30 Scharnegoutum’70 4 – SDS 5
21-05-2011 14:30 Berlikum SC 5 – SDS 6
21-05-2011 11:00 Sleat B1 – SDS B1
     
24-05-2011 18:45 Minnertsga D1 – SDS D1
24-05-2011 19:00 Zeerobben 5 – SDS 6
     
25-05-2011 19:00 Harlingen DA2 – SDS DA2