Hampie te wetter!

Wepperkes -tiisdei-
10 april 2006
Wepperkes -woansdei-
11 april 2006

Hier een klein verslag van de warming-up van SDS 3 afgelopen zaterdag in Meppel.

Toen bleek dat wij niet op het speelveld onze warming up konden doen, werden wij naar het trainingsveld gestuurd. Er werd echter niet bij verteld wat de gebruikelijke route hier naar toe was. Hierdoor kwam de selectie van het 3e voor een kleine sloot te staan. Deze sloot was niet zo breed en dus besloten we om er overheen te springen. Dit was voor niemand echt een probleem…..alleen voor Hampie (klein van stuk, dus ook kleine beentjes!) bleek het een ander verhaal. Hij nam een aanloop, en sprong….. net niet ver genoeg!! Hij kwam in de sloot…en hoe??!!

Gellukkig was onze fotograaf ter plaatse. Zie hier voor de mooie foto’s!!!


Hampie komt net niet aan de andere kant.


Hampie zwemt naar de overkant.


Hampie snelt zich naar het veld waar de rest van de selectie al op het veld staat!!