A1 is der klear foar

Weppers freed 29-1
29 januari 2016
Weppers snein 31-1
31 januari 2016

A1 klaar voor de tweede competitiehelft
Vandaag de laatste in een rij van drie oefenwedstrijden. SWZ Boso Sneek A1 was gastheer. De hoofdklasser speelde goed. Fysiek sterk, slim en tactisch goed. SDS kwam amper aan het eigen spel toe de eerste helft, door  continu druk op onze achterhoede.

Uiteindelijk gingen we de rust in met drie tegentreffers. SDS zette daar een afgekeurde goal tegenover, wegens buitenspel. Na enkele wijzigingen stond het team beter, hoewel Sneek meteen de eindstand op het bord kreeg door een mooie schuiver in de linkerhoek.

Af en toe een uitbraak volgens het vaste SDS A1 recept en er werd maar weinig weggegeven. Al met al een 4-0 eindstand. Conclusie is dat tegen dit soort goed voetballende tegenstanders elke fout afgestraft wordt en we iets slimmer mogen zijn in het veld. E

en mooie les aan het einde van de voorbereiding. Volgende week start A1 de tweede competitiehelft met een topper in Franeker.

We kunnen vaststellen dat we er klaar voor zijn!

Tjerk